Noorddammerweg 45 A18, De Kwakel 085 060 6699 WhatsApp info@weselectautomotive.nl

Volkswagen occasions
in De Kwakel.

Nu 11 auto's op voorraad, waaronder T-Roc, Golf en Polo. Rijklaar met een nieuwe APK en afleverbeurt. Kopen of zakelijk leasen.

Volkswagen op voorraad
11 auto's.

Filter op model, prijs en maandbedrag
Volkswagen Golf 2.0 TSI R 4Motion Performance Fabrieks G, 2023
Volkswagen Golf2.0 TSI R 4Motion Performance Fabrieks Garantie tot 2028 Pano · Leder · Head-Up
  • 2023
  • 43.059 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 47.950Lease vanaf p/m€ 642bij € 9.590 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Beats · Keyless · Side Assist · ACC
  • 2023
  • 26.490 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
Volkswagen Taigo 1.0 TSI R-Line Business Pano, 2023
Volkswagen Taigo1.0 TSI R-Line Business Pano · Carplay · Camera · IQ · Keyless · ACC
  • 2023
  • 10.881 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 27.950Lease vanaf p/m€ 374bij € 5.590 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2024
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Leder Stoelen · Keyless · Beats · Camera · Side Assist
  • 2024
  • 33.501 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 37.950Lease vanaf p/m€ 489bij € 7.590 aanbetaling
Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Golf1.5 eTSI R-Line Pano · Matrix · Ambient · Camera · Head-Up · H&K
  • 2023
  • 44.638 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 415bij € 6.190 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2026
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Ambient · ACC · IQ · Side Assist · BomVol!
  • 2026
  • 2.056 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 46.950Lease vanaf p/m€ 534bij € 9.390 aanbetaling
Volkswagen Tiguan 1.5 eTSI R-Line Edition Pano, 2025
Volkswagen Tiguan1.5 eTSI R-Line Edition Pano · Head-Up · Keyless · Ambient · Leder/Memory
  • 2025
  • 19.540 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 49.950Lease vanaf p/m€ 644bij € 8.669 aanbetaling
Volkswagen Polo 1.0 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Polo1.0 TSI R-Line Pano · IQ · Stoelverwarming · ACC · Carplay · Camera
  • 2023
  • 26.510 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 26.950Lease vanaf p/m€ 347bij € 5.390 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2022
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · IQ · Camera · Keyless · Beats · Elektrische kofferklep
  • 2022
  • 56.297 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 3xR-Line, 2019
Volkswagen T-Roc1.5 TSI 3xR-Line · Pano · Carplay · ACC · Stoelverwarming · Virtual
  • 2019
  • 152.857 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 22.950Lease vanaf p/m€ 392bij € 4.590 aanbetaling
Volkswagen Polo 2.0 TSI GTI 25 Edition Pano, 2024
Volkswagen Polo2.0 TSI GTI 25 Edition Pano · Camera · IQ · Leder · Keyless · Stoelverwarming
  • 2024
  • 27.163 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 399bij € 6.190 aanbetaling

Kopen of
zakelijk leasen.

In onze showroom in De Kwakel staan Volkswagen-occasions die wij zelf hebben uitgezocht. Bij elke auto ziet u de koopsom, de kilometerstand en een indicatief maandbedrag voor zakelijke financial lease (afkooplease), inclusief de aanbetaling waarmee dat bedrag is berekend.

Een Volkswagen kunt u bij ons gewoon kopen, ook als particulier. Bent u ondernemer met een KvK-inschrijving, dan kunt u de auto ook zakelijk leasen. Elke Volkswagen leveren wij rijklaar af: een nieuwe APK en een afleverbeurt zijn bij de prijs inbegrepen.

Het laagste indicatieve maandbedrag in deze selectie is nu € 347 per maand, gerekend met € 5.390 aanbetaling en 72 maanden looptijd. Aanbetaling en slottermijn hangen af van wat de financier accepteert.

Modellen op voorraad

Typenamen bij Volkswagen

TSI
benzinemotor met turbo.
eTSI
benzinemotor met een mild-hybridesysteem. U tankt gewoon benzine; deze auto laadt u niet op aan de stekker.
eHybrid
plug-in hybride, die u ook aan de stekker oplaadt.
R-Line
sportieve uitvoering, herkenbaar aan onder meer andere bumpers en R-Line-details.
GTI
sportieve uitvoering van onder meer de Polo en de Golf, met een krachtigere motor.
  • Rijklaar: nieuwe APK en afleverbeurt inbegrepen
  • Inruil van uw huidige auto mogelijk
  • Persoonlijke leaseadviseur via WhatsApp

Vragen over
een Volkswagen.

Staat uw vraag er niet bij? Stuur ons gerust een WhatsApp.

WhatsApp ons

Kan ik een Volkswagen zakelijk leasen?

Ja, als ondernemer met een KvK-inschrijving, via financial lease (afkooplease). U bent direct economisch eigenaar en betaalt een vast bedrag per maand. Bij elke auto staat een indicatief maandbedrag met de aanbetaling waarmee is gerekend; wat uiteindelijk mogelijk is, beslist de financier.

Kan ik als particulier een Volkswagen kopen?

Ja. Financial lease is alleen voor ondernemers, maar kopen kan iedereen. Wilt u een auto kopen zonder lease? Dan bent u bij ons ook aan het juiste adres!

Kan ik mijn huidige auto inruilen?

Ja. Stuur ons uw kenteken, de kilometerstand en een paar foto's via WhatsApp, dan doen wij u een bod. Bij financial lease kan de inruil dienen als (deel van de) aanbetaling. Meer over inruilen.

Is de auto rijklaar?

Ja. Een nieuwe APK en een afleverbeurt zijn bij de prijs inbegrepen. Aflevering op locatie is in sommige gevallen mogelijk, in overleg.

Kan ik een proefrit maken?

Ja. Kom langs in onze showroom aan de Noorddammerweg 45 A18 in De Kwakel: maandag tot en met vrijdag van 10:00 tot 18:00 en zaterdag van 10:00 tot 17:00. Op zondag op afspraak.

Bezoek onze
showroom.

Bekijk de auto van dichtbij en bespreek uw wensen.
Rijd het terrein op; unit A18 is aan uw linkerhand.

Plan uw bezoek
Bezoekadres

Noorddammerweg 45 A18
1424 NW De Kwakel

Openingstijden

Maandag – vrijdag: 10:00 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag op afspraak

Even overleggen?085 060 6699 Stuur ons een WhatsApp
WhatsApp