Noorddammerweg 45 A18, De Kwakel 085 060 6699 WhatsApp info@weselectautomotive.nl
Lease-aanbod

Occasions
met maandbedrag.

Elke auto in onze voorraad kunt u zakelijk leasen, met het maandbedrag er direct bij.Liever kopen? Dat kan uiteraard ook.

11 occasions

Filters

Volkswagen Golf 2.0 TSI R 4Motion Performance Pano, 2023
Volkswagen Golf2.0 TSI R 4Motion Performance Pano · Leder · Head-Up · H&K · Drift · Camera
  • 2023
  • 43.059 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 47.950Lease vanaf p/m€ 642bij € 9.590 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Beats · Keyless · Side Assist · ACC
  • 2023
  • 26.490 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
Volkswagen Taigo 1.0 TSI R-Line Business Pano, 2023
Volkswagen Taigo1.0 TSI R-Line Business Pano · Carplay · Camera · IQ · Keyless · ACC
  • 2023
  • 10.881 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 27.950Lease vanaf p/m€ 374bij € 5.590 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2024
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Leder Stoelen · Keyless · Beats · Camera · Side Assist
  • 2024
  • 33.501 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 37.950Lease vanaf p/m€ 489bij € 7.590 aanbetaling
Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Golf1.5 eTSI R-Line Pano · Matrix · Ambient · Camera · Head-Up · H&K
  • 2023
  • 44.638 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 415bij € 6.190 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2026
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Ambient · ACC · IQ · Side Assist · BomVol!
  • 2026
  • 2.056 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 46.950Lease vanaf p/m€ 534bij € 9.390 aanbetaling
Volkswagen Tiguan 1.5 eTSI R-Line Edition Pano, 2025
Volkswagen Tiguan1.5 eTSI R-Line Edition Pano · Head-Up · Keyless · Ambient · Leder/Memory
  • 2025
  • 19.540 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 49.950Lease vanaf p/m€ 644bij € 8.669 aanbetaling
Volkswagen Polo 1.0 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Polo1.0 TSI R-Line Pano · IQ · Stoelverwarming · ACC · Carplay · Camera
  • 2023
  • 26.510 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 26.950Lease vanaf p/m€ 347bij € 5.390 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2022
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · IQ · Camera · Keyless · Beats · Elektrische kofferklep
  • 2022
  • 56.297 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 3xR-Line, 2019
Volkswagen T-Roc1.5 TSI 3xR-Line · Pano · Carplay · ACC · Stoelverwarming · Virtual
  • 2019
  • 152.857 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 22.950Lease vanaf p/m€ 392bij € 4.590 aanbetaling
Volkswagen Polo 2.0 TSI GTI 25 Edition Pano, 2024
Volkswagen Polo2.0 TSI GTI 25 Edition Pano · Camera · IQ · Leder · Keyless · Stoelverwarming
  • 2024
  • 27.163 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 399bij € 6.190 aanbetaling

Occasions in De Kwakel,
tussen Aalsmeer en Uithoorn.

Al onze auto's staan in onze showroom aan de Noorddammerweg 45 A18 in De Kwakel. Elke auto is rijklaar: een nieuwe APK en een afleverbeurt zijn bij de prijs inbegrepen. U kunt kopen, ook als particulier, of als ondernemer zakelijk leasen met financial lease (afkooplease). Inruil van uw huidige auto is mogelijk.

Zo werkt kopen bij ons Zo werkt zakelijk leasen

De Kwakel · ma–vr 10:00–18:00 · za 10:00–17:00

Klaar voor uw
volgende auto?

WhatsApp