Noorddammerweg 45 A18, De Kwakel 085 060 6699 WhatsApp info@weselectautomotive.nl
Lease-aanbod

Occasions
met maandbedrag.

Elke auto in onze voorraad kunt u zakelijk leasen, met het maandbedrag er direct bij.Liever kopen? Dat kan uiteraard ook.

35 occasions

Filters

CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Pano, 2022
CUPRA Formentor1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Pano · Ambient · Cupra Modes · Leder/Memory
  • 2022
  • 36.168 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 415bij € 6.190 aanbetaling
Volkswagen Golf 2.0 TSI R 4Motion Performance Fabrieks G, 2023
Volkswagen Golf2.0 TSI R 4Motion Performance Fabrieks Garantie tot 2028 Pano · Leder · Head-Up
  • 2023
  • 43.059 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 47.950Lease vanaf p/m€ 642bij € 9.590 aanbetaling
Mercedes-Benz C-Klasse 200 4MATIC AMG Pano, 2023
Mercedes-Benz C-Klasse200 4MATIC AMG Pano · Ambient · Camera · Memory · Leder · ACC · Carbon
  • 2023
  • 61.388 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 45.950Lease vanaf p/m€ 615bij € 9.190 aanbetaling
Audi Q3 Sportback 45 TFSI e S-Line, 2022
Audi Q3Sportback 45 TFSI e S-Line · Pano · Camera · Led · ACC · Stoelverwarming
  • 2022
  • 38.866 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 42.950Lease vanaf p/m€ 575bij € 8.590 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Beats · Keyless · Side Assist · ACC
  • 2023
  • 26.490 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Pano, 2022
CUPRA Formentor1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Pano · Memory · Ambient · Camera · Cupra modus
  • 2022
  • 63.000 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 415bij € 6.190 aanbetaling
Volkswagen Taigo 1.0 TSI R-Line Business Pano, 2023
Volkswagen Taigo1.0 TSI R-Line Business Pano · Carplay · Camera · IQ · Keyless · ACC
  • 2023
  • 10.881 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 27.950Lease vanaf p/m€ 374bij € 5.590 aanbetaling
Mercedes-Benz GLC 300 4MATIC AMG Line, 2024
Mercedes-Benz GLC300 4MATIC AMG Line · Pano · Side Assist · Burmester · Memory · Ambient
  • 2024
  • 40.921 km
  • Hybride
  • Automaat
Koopsom€ 78.950Lease vanaf p/m€ 937bij € 15.790 aanbetaling
Mercedes-Benz A-Klasse 250 e Star AMG Line Plus Pano, 2024
Mercedes-Benz A-Klasse250 e Star AMG Line Plus Pano · 360 Camera · Ambient · ACC · Stoelverwarming
  • 2024
  • 50.666 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 34.950Lease vanaf p/m€ 450bij € 6.990 aanbetaling
Audi Q3 Sportback 45 TFSI Quattro Sportback Pano, 2020
Audi Q3Sportback 45 TFSI Quattro Sportback Pano · Side Assist · Camera
  • 2020
  • 103.553 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 42.950Lease vanaf p/m€ 661bij € 7.454 aanbetaling
Audi RS6 A6 Avant TFSI quattro Pano, 2020
Audi RS6A6 Avant TFSI quattro Pano · Akrapovic · Head-Up · RS-Zetels · B&O · 360 Camera
  • 2020
  • 105.966 km
  • Hybride
  • Automaat
Koopsom€ 91.950Lease vanaf p/m€ 1.370bij € 18.390 aanbetaling
Audi A6 Limousine 55 TFSI e Quattro Competition, 2020
Audi A6Limousine 55 TFSI e Quattro Competition Pano · RS-Zetel · Memory · Head-Up
  • 2020
  • 119.116 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 39.950Lease vanaf p/m€ 595bij € 7.990 aanbetaling
Volvo XC40 1.5 T4 Recharge Inscription Expression P, 2022
Volvo XC401.5 T4 Recharge Inscription Expression Pano · H&K · Memory · Elektrische stoelen
  • 2022
  • 117.958 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 27.950Lease vanaf p/m€ 374bij € 5.590 aanbetaling
Mercedes-Benz C-Klasse 300 4MATIC AMG Line Pano, 2022
Mercedes-Benz C-Klasse300 4MATIC AMG Line Pano · Ambient · Memory · Camera · ACC · Bom Vol!
  • 2022
  • 35.679 km
  • Hybride
  • Automaat
Koopsom€ 45.950Lease vanaf p/m€ 615bij € 9.190 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2024
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Leder Stoelen · Keyless · Beats · Camera · Side Assist
  • 2024
  • 33.501 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 37.950Lease vanaf p/m€ 489bij € 7.590 aanbetaling
BMW X3 M50 Pano, 2025
BMW X3M50 Pano · 360 Camera · Head-Up · Memory · Bom Vol!
  • 2025
  • 17.852 km
  • Hybride
  • Automaat
Koopsom€ 78.950Lease vanaf p/m€ 937bij € 15.790 aanbetaling
Land Rover Range Rover Evoque 1.5 P300e AWD R-Dynamic Autobiography Al, 2023
Land Rover Range Rover Evoque1.5 P300e AWD R-Dynamic Autobiography Alcantara Hemel · Pano · Stoelverkoeling
  • 2023
  • 41.011 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 45.950Lease vanaf p/m€ 615bij € 9.190 aanbetaling
Mercedes-Benz GLC AMG 43 4MATIC Head-up, 2024
Mercedes-Benz GLCAMG 43 4MATIC Head-up · Pano · Ambient+ · Memory · Burnmester · Side Assist
  • 2024
  • 24.716 km
  • Hybride
  • Automaat
Koopsom€ 98.950Lease vanaf p/m€ 1.275bij € 19.790 aanbetaling
Audi A3 Limousine 35 TFSI S-Line Pano, 2022
Audi A3Limousine 35 TFSI S-Line Pano · Matrix · Side Assist · Stoelverwarming · Keyless
  • 2022
  • 102.163 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 29.950Lease vanaf p/m€ 401bij € 5.990 aanbetaling
Audi Q3 Sportback 40 TFSI Quattro S-line Pano, 2020
Audi Q3Sportback 40 TFSI Quattro S-line Pano · Leder · Ambient · Camera · Keyless
  • 2020
  • 89.000 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 43.950Lease vanaf p/m€ 655bij € 8.790 aanbetaling
Mercedes-Benz E-Klasse AMG 53 4MATIC+ Edition 1 Carbon, 2025
Mercedes-Benz E-KlasseAMG 53 4MATIC+ Edition 1 Carbon · Pano · Dual screen · Affalterbach
  • 2025
  • 50.746 km
  • Hybride
Koopsom€ 106.999Lease vanaf p/m€ 1.270bij € 21.400 aanbetaling
Audi Q8 55 TFSI e quattro S-Line Pro, 2021
Audi Q855 TFSI e quattro S-Line Pro · Pano · Head-Up · B&O · Luchtvering · Side Assist
  • 2021
  • 111.667 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 58.950Lease vanaf p/m€ 789bij € 11.790 aanbetaling
Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Golf1.5 eTSI R-Line Pano · Matrix · Ambient · Camera · Head-Up · H&K
  • 2023
  • 44.638 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 415bij € 6.190 aanbetaling
Audi Q5 55 TFSI e S-Line Pano, 2023
Audi Q555 TFSI e S-Line Pano · Camera · Half Leder · Virtual · Keyless · Alcantara
  • 2023
  • 116.472 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 37.950Lease vanaf p/m€ 489bij € 7.590 aanbetaling
BMW X3 XDrive30e High Executive M-Pack, 2022
BMW X3XDrive30e High Executive M-Pack · Leder · Pano · Head-Up · Ambient · Camera
  • 2022
  • 79.056 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 43.950Lease vanaf p/m€ 589bij € 8.790 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2026
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · Camera · Ambient · ACC · IQ · Side Assist · BomVol!
  • 2026
  • 2.056 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 46.950Lease vanaf p/m€ 534bij € 9.390 aanbetaling
Volkswagen Tiguan 1.5 eTSI R-Line Edition Pano, 2025
Volkswagen Tiguan1.5 eTSI R-Line Edition Pano · Head-Up · Keyless · Ambient · Leder/Memory
  • 2025
  • 19.540 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 49.950Lease vanaf p/m€ 644bij € 8.669 aanbetaling
Volkswagen Polo 1.0 TSI R-Line Pano, 2023
Volkswagen Polo1.0 TSI R-Line Pano · IQ · Stoelverwarming · ACC · Carplay · Camera
  • 2023
  • 26.510 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 26.950Lease vanaf p/m€ 347bij € 5.390 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI R-Line Pano, 2022
Volkswagen T-Roc1.5 TSI R-Line Pano · IQ · Camera · Keyless · Beats · Elektrische kofferklep
  • 2022
  • 56.297 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 31.950Lease vanaf p/m€ 428bij € 6.390 aanbetaling
Audi Q2 35 TFSI 3x S-Line, 2022
Audi Q235 TFSI 3x S-Line · Pano · Leder · Ambient · Camera · Virtual · Stoelverwarming
  • 2022
  • 35.637 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 32.950Lease vanaf p/m€ 441bij € 6.590 aanbetaling
Audi Q3 Sportback 45 TFSI e S-Line Pano, 2022
Audi Q3Sportback 45 TFSI e S-Line Pano · Matrix · RS-Pakket · Keyless · Camera · Navi
  • 2022
  • 73.552 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
Koopsom€ 45.950Lease vanaf p/m€ 615bij € 9.190 aanbetaling
Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 3xR-Line, 2019
Volkswagen T-Roc1.5 TSI 3xR-Line · Pano · Carplay · ACC · Stoelverwarming · Virtual
  • 2019
  • 152.857 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 22.950Lease vanaf p/m€ 392bij € 4.590 aanbetaling
Volkswagen Polo 2.0 TSI GTI 25 Edition Pano, 2024
Volkswagen Polo2.0 TSI GTI 25 Edition Pano · Camera · IQ · Leder · Keyless · Stoelverwarming
  • 2024
  • 27.163 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 30.950Lease vanaf p/m€ 399bij € 6.190 aanbetaling
Mercedes-Benz CLA 250 Sport 4MATIC AMG Pano, 2016
Mercedes-Benz CLA250 Sport 4MATIC AMG Pano · Camera · Alarm Klasse 3 · Stoelverwarming
  • 2016
  • 166.013 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 18.450Lease vanaf p/m€ 315bij € 3.690 aanbetaling
SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI FR Pano, 2023
SEAT Ibiza1.0 EcoTSI FR Pano · Camera · Keyless · Led · ACC · Virtual · Stoelverwarming
  • 2023
  • 27.675 km
  • Benzine
  • Automaat
Koopsom€ 23.950Lease vanaf p/m€ 321bij € 4.790 aanbetaling

Occasions in De Kwakel,
tussen Aalsmeer en Uithoorn.

Al onze auto's staan in onze showroom aan de Noorddammerweg 45 A18 in De Kwakel. Elke auto is rijklaar: een nieuwe APK en een afleverbeurt zijn bij de prijs inbegrepen. U kunt kopen, ook als particulier, of als ondernemer zakelijk leasen met financial lease (afkooplease). Inruil van uw huidige auto is mogelijk.

Zo werkt kopen bij ons Zo werkt zakelijk leasen

De Kwakel · ma–vr 10:00–18:00 · za 10:00–17:00

Klaar voor uw
volgende auto?

WhatsApp